Recenzje

„Kacper” Gabrieli Gargaś, mniej popularny tytuł który warto przeczytać

„Kacper” Gabrieli Gargaś, mniej popularny tytuł który warto przeczytać

Ostatnio na rynku wydawniczym pojawia się dużo nowości, warto więc sięgnąć po jakąś lekturę szczególnie, że zaczyna się jesienny czas, który sprawia, że miło jest siąść w wolnym czasie pod kocem z, kubkiem gorącej herbaty lub kawy i dobrą książką.

Książka „Kacper” autorstwa Gabrieli Gargaś – recenzja

Gabriela Gargaś to jedna z moich ulubionych polskich pisarek. Przeczytałam większość Jej książek i żadna z nich mnie nie zawiodła. W ostatnim czasie na Jej fanpagu wrzało od fragmentów nowej książki. Po ich przeczytaniu wiedziałam, że muszę mieć tą książkę. Niedawno do moich drzwi zapukał kurier z wyczekiwaną przesyłką. Otworzyłam paczkę i przepadłam, nie było siły żebym nie zaczęła czytać. Opowieść jest tak wciągająca, że o mało nie przypaliłam obiadu.

„Kacper” to książka, kipiąca od emocji i uczuć. Tytułowy bohater to żołnierz jednostki specjalnej, który stacjonuje we Francji. Jego codzienność jest zupełnie inna niż przeciętnego mężczyzny. Musi mierzyć się jako żołnierz z zupełnie innymi problemami – odbijaniem zakładników, walką o przetrwanie, rozbijaniem szajek przemytników. Bycie żołnierzem to nie tylko Jego praca, ale również pasja i wielka przygoda , chociaż czasem pełna adrenaliny i niebezpiecznych zdarzeń. W książce znajdziemy też postać Kseni, kobiety która dużo przeszła w swoim życiu i skrywa na dnie swojego serca wiele zadr i bólu.

Cierpi po starcie i ma tajemnicę, której nikomu nie chce wyjawić.  Kacpra i Ksenię różni praktycznie wszystko od stylu życia, poprzez postrzeganie świata, ale połączy ich coś przed czym nie da się uciec – miłość. Co się stanie gdy tych dwoje połączy wielkie uczucie? Tego dowiecie się sami sięgając po książkę. Gwarantuje, że nie będzie to stracony czas i z każdą kartką będzie coraz ciekawiej.

Więcej recenzji ciekawych książek (i nie tylko) znajdziesz w serwisie https://www.topksiazki.pl/, ale wracajc do tematu tego wpisu, to zdecydowanie polecam nową książkę Gabrieli Gargaś „Kacper”, a także wcześniejsze książki tej autorki.